דף הבית    אודות    מספרה    תסרוקות    תוספות שיער    החלקה יפנית    החלקה ברזילאית    החלקת משי    החלקה Q8    צור קשר    אומנות הצבע והגוונים

החלקת משי CHI

החלקת משי הטובה בעולם -ללא אמוניה וללא פורמלין


לכל מי שאוהבת את שיערה חלק, גולש וטבעי למראה יש לנו חדשות לוהטות: החלקת משי של חברת מוצרי הטיפוח לשיער CHI הגיעה ארצה. החלקת משי לשיער מבוססת על עקרונות דומים לשיטות החלקת השיער הקיימות רק שהחומר הפעיל בהחלקת המשי הוא כאמור משי טהור וחלבוני, המסייע להזנת לעומק שורשי השיער, מחדש את השיער, ומעניק טיפול בריאות עמוק שיחזיר לשיערך את המראה המבריק והגול. החלקת המשי מבוצעת על ידי תכשיר הנקרא סילק אינפיוז'ן (אינפוזיה של משי), המכיל משי נוזלי, חלבוני משי טהור, 100% טבעיים וחומרי הזמנה טבעיים ואורגניים לשיער. חומרים אלה מוחדרים לשיער בטכניקה אלקטרו סטאטית שפותחה בשיתוף עם נאס"א.


מגהץ קרמי בלעדי לשיטת החלקת שיער CHI מייצר יונים שליליים הדוחסים את מולקולות המשי לעומק השערה ונועלים אותם בתוכה - שיער חלק בריא ומלא ברק. משך הטיפול תלוי באורך השיער, אך לוקח בדרך כלל מספר שעות. בסיום הטיפול השיער נראה טבעי, חלק, גמיש ומבריק בבריאותו. הנקודה המעניינת בנוגע להחלקת המשי היא ששיטת החלקת שיער זו מתאימה לכל סוגי השיער ולכל מצבי השיער. גם שיער שעבר טיפולים כימיים בעבר יכול להתשתקם על ידי טיפול החלקה זה. גם שיער פגום, דק, צרוב, יבש ומתפורר... כל סוגי השיער יכולים ליהנות מטיפול החלקת המשי בשיטת CHI. מעצב השיער שהוסמך לבצע החלקת משי, ייבחן את השיער ויעריך את מצבו ובהתאם לכך יתאים את אופן ביצוע  החלקת המשי  לשיער. החלקת שיער בשיטת משי של חברת CHI מבטיחה שיער חלק ללא חומרים מסוכנים לבריאות, ללא חשיפה לאדים רעילים, ללא חשיפת השיער לחומרים חריפים. שיער חלק ללא סכנות מיותרות.

החלקת שיער משי של חברת CHI מיובאת ומשווקת בלעדית ע"י חברת קארין גל מוצרי טיפוח לשיער.

החלקת משי  להזמנת תור מיידי 052-8153335 
  מקצועיות אמינות ושירות זה רוני לוי!!! 
לקבלת פרטים נוספים על החלקת משי של חברת CHI וקביעת תור לדיאגנוזה מקצועית של שיערך,
צרי קשר כעתטל: 052-8153335
טואול - בניית אתרים