דף הבית    אודות    מספרה    תסרוקות    תוספות שיער    החלקה יפנית    החלקה ברזילאית    החלקת משי    החלקה Q8    צור קשר    אומנות הצבע והגוונים

החלקה יפנית נוטרי סטרייט Q8


החלקה יפנית נוטרי סטרייט Q8
 החלקה יפנית להזמנת תור מועדף מיידי 03-9317856
                                 מקצועיות אמינות ושרות זה רוני לוי !!

החלקה יפנית Q8 היא השיטה המתקדמת ביותר להחלקת שיער לצמיתות. אם רצית שיער חלק לתמיד, להפסיק את התלות בפנים ומגהצי שיער - החלקה יפנית Q8 היא הדרך להשיג זאת. החלקה יפנית נוטרי סטרייט Q8 היא נוסחה המחליקה את השיער ומשקמת שיער פגום תוך כדי כך. הנוסחא הייחודית בנוטרי סטרייט Q8 מעניקה חיות לשיער, מוסיפה לו לחות וברק. קרם ההחלקה מכיל חומרים אשר בונים מחדש את סיב השערה הפגום. חומרים אלה חודרים אל תוך השערה ומחזקים אותה מבפנים.
החומרים בהחלקה היפנית נוטרי סטרייט Q8 חודרים אל תוך השערה, מפרקים ומשנים את ההרכב שלה. לאחר החדרת החומרים משתמשים במגהץ קרמי שתוכנן במיוחד עבור תהליך ההחלקה היפנית נוטרי סטרייט Q8 ובסוף הטיפול מתקבל שיער חלק מבריק רך וגולש. החלקה יפנית נוטרי סטרייט Q8 מחליקה את השיער לצמיתות, אפקט השיער החלק מחזיק בין 8-4 חודשים, עד אשר צמיחת השיער החדש משנה את מראה השיער. פרק זמן זה תלוי כמובן באורך השיער, בנפח שלו וברמת התלתול שלו. כל 3-6 חודשים יש לבצע חידוש של טיפול ההחלקה על השורשים בלבד. כך יישמר השיער החלק לתמיד.
לאחר החלקה יפנית נוטרי סטרייט Q8 יש לטפל בשיער באופן מיוחד. חשוב להקפיד על שימוש בתכשירים איכותיים המותאמים לסוג השיער, ואחת לחודש לעבור טיפול מיוחד לשימור אפקט השיער החלק, ובריאות השיער.
חשוב לציין כי שיער שעבר החלקה יפנית בנוטרי סטרייט Q8 יכול לעבור צביעה, גוונים ואפילו סלסול. חשוב עוד יותר לציין שחשוב לבדוק היטב אצל איזה מעצב שיער עושים את טיפול ההחלקה היפנית בשיטת Q8  ולוודא שהמעצב עבר הכשרה מתאימה לביצוע החלקה זו. לפני ביצוע החלקה יפנית נוטרי סטרייט Q8  מתבצעת דיאגנוזה מקצועית לשיער על מנת לקבוע את התאמתו להחלקה. מעצב מקצועי שהוכשר לבצע החלקה זו הוכשר גם לביצוע הדיאגנוזה שלפני הטיפול. תוצאות ההחלקה היפנית בנוטרי סטרייט Q8  מדהימות, שיער גלי, מתולתל, מסולסל, פרוע, נפוח ומרדני הופך להיות חלק שיער מבריק, חלק וגולש. השיער אינו מתנפח בלחות ואינו זקוק לקרמים וג'לים לשימור ותחזוקה יומית. התוצאה הסופית היא חסכון עצום בזמן וכסף, על ידי הפסקת הצורך לעשות פן אחרי כל חפיפה, השיער נשאר חלק בכל מצב גם כשהוא רטוב, בבוקר אחרי שינה, אחרי פעילות גופנית והזעה, במזג אויר לח ובגשם.
 

החלקה יפנית נוטרי סטרייט Q8

 החלקה יפנית
להזמנת תור מועדף מיידי 0
52-8153335

טל: 052-8153335
טואול - בניית אתרים