דף הבית    אודות    מספרה    תסרוקות    תוספות שיער    החלקה יפנית    החלקה ברזילאית    החלקת משי    החלקה Q8    צור קשר    אומנות הצבע והגוונים

"רוני לוי" -מומחה ידוע בתחום החלקות שיער יפניות
ובעל חוג לקוחות נאמן ורחב, ביניהן דוגמניות וידועניות רבות.

מידע מקצועי בנושא החלקה יפנית מאת מירה אלון
 
 
כמי שרגילה לקום בבוקר עם שיער נפוח שלא מסתדר כראוי וכל חייה משועבדת לדייט קבוע עם הפן המייגע לפחות פעמיים בשבוע כדי לצאת מהבית עם פריזורה (שיער) נורמלית גיליתי תגלית מדהימה החלקה לטווח ארוך או שהיא נקראת בברנג'ה "החלקה יפנית".
רבות מהנשים  בארץ הן בעלות שיער גלי גבה גלי שלא מסתדר כפי שהיו רוצות. נפוח ולא ממושמע ,מה שמשווה להם מראה מרושל ,משהו שלא לומר פרוע. כעת שהומצאה "ההחלקה יפנית" יכולות הנשים בארץ לצאת מהבית עם שיער חלק ומסודר כאילו רק יצאו מסלון יופי וזאת מבלי לבזבז זמן מיותר מול המראה, שלא לדבר על עצבים ותיסכולים מעקשנותם של התלתלים ,ובא לציון גואל.
החלקה יפנית נותנת מענה מושלם לתקופה ארוכה כשישה חודשים ,מסביר רוני לוי ומתאימה גם לשיער צבוע או פגום מאחר ובמהלך הטיפול אני מעשיר את השיער בחומצות שומן חומצות אמינו לחות ויטמנים ומינרלים החיוניים לשיער ובכך מחדשים את סיב השערה. לאחר הטיפול השיער חלק ונראה חיוני ובריא גם נעים ורך למגע לכן דוגמניות וידועניות רבות רצו ועשו "החלקה יפנית" מוסיף מעצב השיער רוני מאחר שזהו טיפול חדשני ויקר שאורך כמה שעות רק בעלות ממון יכולתי ולהרשות לעצמן. אך מאחר ואני אוהב את לקוחותיי ואוהב שנשים נראות טוב ומטופחות אצלי בסלון אני מפחית משכרי ומחייב את לקוחותי  במחיר סביר וידידותי יותר.
  שאלה: איך זה שכולן באות לטיפול דווקא אליך?
  תשובה :"כי אני יודע את ראשה ונפשה של האישה ,צוחק ומתקן רוני לפחות בכל מה שקשור בשיער ואסטטיקה ".
  לא יודעת מה אתכן אבל אני כבר הזמנתי תור.
 

טל: 052-8153335