דף הבית    אודות    מספרה    תסרוקות    תוספות שיער    החלקה יפנית    החלקה ברזילאית    החלקת משי    החלקה Q8    צור קשר    אומנות הצבע והגוונים

החלקה יפנית- החלקת שיער איכותית ארוכת טווח

                 החלקה יפנית
להזמנת תור מיידי 03-9317856

                         מקצועיות אמינות ושרות זה רוני לוי !!  

סלון רוני לוי מתמחה בביצוע החלקות יפניות. חולמת על שיער חלק ורך? הגעת למקום הנכון.
מאז ומתמיד, נשים ניסו ליצור מראה של שיער חלק וגולש. למרבה המזל, עברו אי אלו שנים מימי האבו-עגילה והמגהץ, והיוםהחלקה יפנית - רוני לויההחלקה היפניתמאפשרת להשיג את מראההשיערהחלק לאורך זמן, מבלי לפגוע בבריאות השיער. אחת התכונות המייחדות את ההחלקה היפניתהיא שניתן לבצע אותה על שיער צבוע ו/או גוונים עדינים.החלקה יפניתמשיגה את מטרתה באמצעות שתי פעולות. הראשונה, שינוי המבנה הפנימי של השערה ממתולתל לחלק. השנייה היא שיקום השיער באמצעות חומרים כמו קולגן, ריכוז חומצות אמינו, מינרלים ומולטי ויטמינים שמחזקים את השיער ודואגים לטיפוחו. חשוב לעבור החלקה יפניתאצל מעצב שיער מומחה בלבד, מכיוון שבניגוד להחלקות מהדור הישן, הריכוז והמינון בהחלקה יפניתנקבע לפי סוג השיער, אם הוא טבעי או צבוע בהתתויר, צבוע בגוונים כהים או גוונים. ההחלקה היפנית מותאמת לרמת העמידות של השיער, ומתחשבת בפעולות הכימיות שנחשף אליהן בעבר. עיקר החידוש בהחלקה יפנית- גם בעלות שיער מתולתל במיוחד יכולות לקבל תוצאות מרשימות ולהפוך באופן רשמי לבעלות שיער חלק! החלקה יפניתאורכת מספר שעות, תלוי במצב ובסוג השיער, והפעולה יכולה להימשך בין שעתיים לשש שעות. לבעלות שיער מתולתל, רצוי לחזור על הפעולה אחת לחצי שנה על מנת לשמור על מראה השיער החלק. מומלץ מאוד לטפל בשיער בין טיפול לטיפול ולדאוג להזין ולטפח אותו כראוי להשגת תוצאות מרביות. ככל שהשיער מגיע בריא יותר, ההחלקה היפניתמוצלחת יותר.

"רוני לוי" -מומחה ידוע בתחום החלקות שיער ,החלקה יפנית ובעל חוג לקוחות נאמן ורחב, ביניהן דוגמניות וידועניות רבות.
הנך מוזמנת לסלון רוני לוי לאבחון של סוג שיערךללא תשלום, על מנת לבדוק את רגישותו לחומרי ההחלקה וחוזקו, ולקבוע את צורת ההגנה וההזנה לה יזדקק השיער במהלך ההחלקה.לפרטים נוספים ולקביעת תור פני אלינו עוד היום וקבלי מחיר אטרקטיבי במיוחדותיהני מהשיער החלק שתמיד רצית!
 
 החלקה יפנית להזמנת תור מיידי 03-9317856
צרי קשר כעת ותהני מתור מועדף בהקדם!!
 
 
  פ"ת טל: 03-9317856